سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نت موج

روسکی آموزش زبان روسی

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09366060225
تلفن:
ads@russki.ir
ایمیل:
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
115385
کد آگهی:

خدمات اصلی «روسکی»  اعزام مدرس خصوصی زبان روسی به سراسر ایران  برگزاری دوره‌های مجازی آموزش زبان روسی  برگزاری کلاس‌های آموزش زبان روسی بصورت خصوصی نیمه‌خصوصی گروهی  برگزاری دوره‌های فشرده نیمه‌فشرده و عادی آموزش زبان روسی  برگزاری دوره‌های آموزش زبان روسی با اهداف ویژه  برگزاری دوره‎های آموزش زبان روسی برای سنین مختلف  تهیه و تدوین محتوای آموزش زبان روسی برای فارسی‌زبانان  برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حیطه موضوعی ارتباطات تجاری اقتصادی فرهنگی با کشور روسیه روسیه‌شناسی و زبان و ادبیات روسی  عقد قرارداد با شرکت‌ها و مؤسسات جهت برگزاری دوره‌های ویژه آموزش زبان روسی جهت ثبت سفارش خدمات آموزش زبان روسی به وبگاه «روسکی» russki.ir) مراجعه فرمایید.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی    درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال کالا یا خدمات مرتبط با این صفحه هستید روی دکمه «مشاهده کل آگهی های مرتبط» کلیک نمایید و لیستی از آگهی های تبلیغاتی مرتبط را مشاهده نمایید.

 مشاهده همه آگهی های مرتبط با روسکی آموزش زبان روسی

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان