سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

هزار مشاور

تدریس خصوصی ریاضی وفیزیک کلیه مقاطع تضمینی

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09913625899-
تلفن:
Eh97nu@gmail.com
ایمیل:
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
104023
کد آگهی:

1 تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک به صورت تقویتی و کنکوری تضمینی 2 جلسه اول رایگان با آزمون تعیین سطح 3 ارائه مشاوره تحصیلی دقیق وموثرجهت پیشرفت سریع دانش آموز 4 ارائه برنامه ریزی دقیق و راهبردی 5 معرفی بهترین منابع درسی جهت موفقیت تضمینی در کنکور 6 هزینه جلسات متناسب با توان مالی دانش آموز 7 امکان برگزاری کلاس ها ورفع اشکال به صورت حضوری وآنلاین جهت دسترسی سریع وراحت دانش آموز 8 ایجادانگیزه بالا دردانش اموز جهت یادگیری وپیشرفت عالی وسریع 9 امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی ونیمه خصوصی جهت کاهش هزینه هرجلسه


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی    درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال کالا یا خدمات مرتبط با این صفحه هستید روی دکمه «مشاهده کل آگهی های مرتبط» کلیک نمایید و لیستی از آگهی های تبلیغاتی مرتبط را مشاهده نمایید.

 مشاهده همه آگهی های مرتبط با تدریس خصوصی ریاضی وفیزیک کلیه مقاطع تضمینی

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان