سوالات متداول کاربران نیازمندی های آنلاین نت موج

در این صفحه سعی شده است تا به کلیه سوالات متداول کاربران نیازمندی های آنلاین نت موج پاسخ داده شود، اگر سوال شما در این لیست موجود نبود می توانید از فرم تماس با ما سوال خود را برای ما ارسال نمایید.


  اگر می خواهید از طرح های نت موج بصورت تخفیف دار استفاده کنید، ابتدا در سایت عضو شده و از طرح های ویژه پیشنهادی در پنل کاربریتان استفاده کنید. برای مثال در طرح های 50 درصد، هزینه سفارش آگهی ها نصف قیمت برای شما محاسبه می شود.
  اگر یک همکار هستید و می خواهید طرح های ویژه نت موج را با تخفیف های بالا خریداری کنید،می توانید در سایت عضو شوید و سپس یکی از طرح های پیشنهادی را سفارش دهید. اگر نیاز به طرح با تخفیف بالاتری دارید و می خواهید بودجه بیشتری سرمایه گذاری کنید می توانید از طریق فرم تماس با ما در سایت، درخواستتان را مطرح کنید.
  برای حذف آگهی بدون عضویت، از منوی بالا روی گزینه «نت موج من» یکبار کلیک کنید سپس روی قسمت «آگهی های من» یکبار کلیک نموده در نهایت روی گزینه «ارسال لیست آگهی ها به ایمیل» کلیک کنید. در صفحه بازشده ایمیل خود را وارد نمایید و تیک گزینه «من یک ربات نیستم» را کلیک کنید و روی دکمه «ارسال تبلیغات من» کلیک نمایید تا لینک حذف تمام آگهی های ثبت شده به ایمیل شما ارسال شود. به ایمیل خود مراجعه نموده و هر تبلیغی که خواستید را حذف کنید.
  برای ویرایش آگهی بدون عضویت، از منوی بالا روی گزینه «نت موج من» یکبار کلیک کنید سپس روی قسمت «آگهی های من» یکبار کلیک نموده در نهایت روی گزینه «ارسال لیست آگهی ها به ایمیل» کلیک کنید. در صفحه بازشده ایمیل خود را وارد نمایید و تیک گزینه «من یک ربات نیستم» را کلیک کنید و روی دکمه «ارسال تبلیغات من» کلیک نمایید تا لینک ویرایش تمام آگهی های ثبت شده به ایمیل شما ارسال شود. به ایمیل خود مراجعه نموده و هر تبلیغی که خواستید را ویرایش کنید.
  برای اینکار با تلفن همراهی که در متن آگهی خود ثبت کردید، کد آگهی خود را به همراه یک ایمیل جدید به شماره 09130193010 ارسال کنید و در پیامک بنویسید« درخواست تغییر ایمیل آگهی در نت موج ». پس از اینکار پس از بررسی کارشناسان نت موج، لینک مدیریت آگهی به ایمیل جدید شما ارسال می شود.(با برنامه های پیامرسان ارسال نشود) نکته: اگر فقط تلفن ثابت وارد کرده اید با همان تلفن ثابت تماس بگیرید.
  برای اینکه آگهی خود را ببینید، ابتدا باید صبرکنید تا آگهی شما تایید شود،پس از تایید می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «تبلیغات» یکبار کلیک نموده و آگهی خود را در لیست مشاهده کنید. توجه داشته باشید پس از ثبت آگهی های جدید، تبلیغ شما به قسمت های پایین تر صفحه منتقل می شود.
  باتوجه به اینکه فرآیند تایید آگهی های اینترنتی یک فرآیند انسانی است و توسط انسان انجام می شود اینکار کمی زمان بر است. زمان تایید آگهی های رایگان اینترنتی در نیازمندی آنلاین نت موج از یک دقیقه تا حدود یک روز زمان بر است. مدیران وب سایت نت موج همیشه در تلاشند که در سریع ترین زمان ممکن آگهی های شما را بررسی و تایید کنند تا بصورت فوری آگهی اینترنتی شما در معرض دید عموم قرار گیرد. پس از تایید آگهی های اینترنتی در سایت نت موج لینک مشاهده آگهی اینترنتی در سایت نت موج از طریق ایمیل(پست الکترونیک) برای شما ارسال می شود .
  پس از اینکه کاربر آگهی خود را در وب سایت نیازمندی های آنلاین نت موج درج کرد یک کد رهگیری برای آگهی صادر می شود و متن آگهی ثبت شده برای شما ایمیل می گردد و این آگهی منتظر تایید توسط مدیران می ماند، مدیران نیازمندی های آنلاین نت موج محتوای آگهی را بررسی می کنند و آن را با قوانین درج آگهی وب سایت نت موج مطابقت می دهند در صورتیکه آگهی مغایر با قوانین درج آگهی وب سایت نت موج نباشد این آگهی در وب سایت نت موج منتشر شده و پس از انتشار آگهی شما، لینک آن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد وآگهی تبلیغاتی شما در اینترنت منتشر می شود و در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.
  برای اینکار از منوی بالای سایت روی گزینه «عضویت» کلیک نموده فرم عضویت را تکمیل نموده و سپس روی گزینه «من ربات نیستم» کلیک کنید و در نهایت گزینه «ثبت نام» را کلیک نمایید تا پیام «ثبت نام با موفقیت انجام شد» نمایش داده شود. پس از اینکه ثبت نام شما تکمیل شد یک کد به ایمیل شما ارسال می شود که باید در صفحه تایید ایمیل وارد نمایید پس از اینکه ایمیل شما تایید شد بصورت خودکار تمام آگهی های شما به پنل کاربری شما منتقل می شوند و شما می توانید آگهی ها را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید. همچنین از این به بعد هرچه آگهی ثبت کنید در پنل شما اضافه می شود.نکته: اگر آگهی ها را با چندین ایمیل ثبت کرده اید باید با همان ایمیل ها در سایت عضو شوید.
  خیر نیازی نیست و همان ثبت تبلیغ بدون عضویت کفایت می کند. ولی اگر می خواهید همه اگهی های شما در پنل شما باشد می توانید در سایت نت موج ثبت نام کنید. پنل کاربری باعث می شود تا تمامی آگهی ها را بصورت لیستی مشاهده کنید و به راحتی بتوانید در ریز آگهی هایی که در نت موج ثبت کرده اید تمرکز کنید.
  برای اینکار از منوی بالا گزینه «ورود» را کلیک نمایید و سپس در صفحه بازشده از قسمت پایین گزینه «رمز عبور را فراموش کرده اید» را کلیک کنید. در صفحه «بازیابی رمز عبور» ایمیل خود را وارد نموده و سپس تیک گزینه «من ربات نیستم» را زده و در نهایت روی گزینه «بازیابی رمز عبور» را کلیک نمایید . پس از کمتر از یک دقیقه رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود.
  پس از اینکه شما یک آگهی ثبت نمودید،نخست یک ایمیل برای شما ارسال می شود که حاوی خلاصه اطلاعات آگهی شما است. پس از تایید یا عدم تایید آگهی برای شما یک ایمیل دوم ارسال می گردد و در آن یک لینک وجود دارد که با کلیک روی آن می توانید آگهی خود را مشاهده،ویرایش یا حذف کنید. عنوان ایمیل تایید «تایید آگهی اینترنتی» می باشد.
  برای اینکه آگهی های تبلیغاتی شما ببیننده بیشتری داشته باشد، می توانید از طرح های سفارشی مثل پنج ستاره، شش ستاره و غیره استفاده کنید، با انتخاب این طرح ها روی تبلیغات شما کارهای خاصی همانند بهینه سازی برای موتورهای جستجو، انتقال خودکار به اول لیست، ثبت سریع در گوگل و غیره انجام می شود. سعی کنید متن و عنوان آگهی های خود را هر سری ثبت آگهی، جدید و مطلب تازه بنویسید. هر روز وارد سایت نت موج شوید و دکمه انتقال آگهی به اول لیست را بزنید تا آگهی شما به اول لیست تبلیغات منتقل شود. آگهی های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اگر سایت دارید به،آگهی که در نت موج ثبت کرده اید لینک(پیوند) دهید. برای آگهی های خود عکس های زیبا ثبت کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش راهنمای سایت مراجعه نموده و مقالات مفید را دنبال کنید.
  توصیه می شود، در هر مرتبه ثبت آگهی کمی زمان بگذارید و یک تبلیغ جدید و تازه بنویسید تا آگهی های شما بیننده بیشتری داشته باشند. با این وجود باز هم اگر دوستدارید مجددا همان آگهی را در نت موج ثبت کنید «یک روز بعد» برای ثبت همان آگهی اقدام کنید.
  پس از اینکه ایمیل تایید شغل به ایمیل شما ارسال شد، می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «مشاغل» و سپس روی گزینه «تمام بانک اطلاعاتی مشاغل» یکبار کلیک کنید. در این قسمت کلیه شغل ها نمایش داده می شود.
  پس از اینکه ایمیل تایید کانال برای شما ارسال شد،می توانید از بالای همین سایت روی منوی «کانال ها» کلیک کنید.همچنین می توانید از منوی جستجوی همین صفحه مشاهده کنید.
  برای ویرایش کانال ها حتما باید در سایت عضو شوید. برای عضویت از منوی بالای سایت روی منوی «عضویت» کلیک نموده و سپس فرم عضویت را تکمیل نموده و روی گزینه «من ربات نیستم» کلیک نمایید و در نهایت روی دکمه «ثبت نام» کلیک نمایید تا پیام «ثبت نام با موفقیت انجام شد» نمایش داده شود. پس از اینکه ثبت نام شما کامل شد یک کد به ایمیل شما ارسال می شود که باید در صفحه تایید ایمیل وارد نمایید. پس از اینکه ایمیلتان را تایید کردید بصورت خودکار تمام کانال های ثبت شده شما به پنل کاربریتان منتقل می شوند و شما می توانید کانال ها را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید. همچنین از این به بعد هرچه کانال ثبت نمایید در پنل شما اضافه می شود.نکته: اگر کانال ها را با چندین ایمیل ثبت کرده اید باید با همان ایمیل ها در سایت عضو شوید.
  برای تایید ایمیل ابتدا وارد ایمیل خود شوید. یک ایمیل با عنوان «تایید حساب کاربری» برای شما ارسال شده است آن را باز کنید و روی دکمه «تایید حساب کاربری» یکبار کلیک نمایید. در صفحه باز شده روی گزینه «من ربات نیستم» یکبار کلیک کنید و سپس روی دکمه تایید کلیک کنید تا پیامی مبنی بر تایید موفقیت آمیز نمایش داده شود.
  برای اینکه کانال شما ستاره دار شود ابتدا همانند آموزش های بالا در سایت عضو شده و وارد کارتابل کاربری خود شوید و سپس بر روی گزینه «کانال های من» یکبار کلیک نمایید تا لیست کانال هایتان را مشاهده کنید، در جلوی هر کانال یک دکمه زردرنگ(ارتقا) وجود دارد با کلیک روی آن می توانید کانال خود را ستاره دار کنید.
  به منظور ویرایش کسب و کار حتما می بایست در نیازمندی های آنلاین نت موج ثبت نام کنید. برای ثبت نام از منوی بالای سایت بر روی منوی «عضویت» کلیک نموده و سپس فرم عضویت را تکمیل نموده و روی گزینه «من ربات نیستم» کلیک نمایید و در نهایت روی دکمه «ثبت نام» کلیک نمایید تا پیام «ثبت نام با موفقیت انجام شد» نمایش داده شود. بعد از اینکه ثبت نام شما کامل شد یک کد به پست الکترونیک(ایمیل) شما ارسال می شود که باید در صفحه تایید ایمیل وارد نمایید. پس از اینکه ایمیلتان را تایید کردید بصورت اتوماتیک تمام مشاغل ثبت شده شما به پنل کاربریتان منتقل می شوند و شما می توانید کسب و کارهای ثبت شده(مشاغل) را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید. همچنین از این به بعد هرچه شغل ثبت نمایید در پنل شما اضافه می شود.نکته: اگر مشاغل خود را با چندین ایمیل ثبت کرده اید باید با همان ایمیل ها در سایت عضو شوید.
  برای اینکه کسب و کار شما ستاره دار شود ابتدا همانند آموزش های بالا در سایت ثبت نام کنید و وارد کارتابل کاربری خود شوید و سپس بر روی گزینه «مشاغل من» یکبار کلیک نمایید تا لیست مشاغل(کسب و کارهایتان) را مشاهده کنید، در جلوی هر شغل یک دکمه زرد رنگ بنام (ارتقا) وجود دارد با کلیک روی آن می توانید شغل خود را ستاره دار کنید.
  برای اینکه در آگهی شما یک لینک وجود داشته باشد که بازدیدکننده با کلیک روی آن به سایت یا لینک شما هدایت شود باید آگهی های 5 ستاره به بالا ثبت کنید.
  برای اینکه یک لینک ثبت کنید تا بازدیدکننده با کلیک روی آن به سایت شما هدایت شود. از بالای همین سایت گزینه «ثبت سایت» را کلیک نموده و فرم مربوطه را پر کنید پس از انجام کار باید یکی از طرح ها را انتخاب کنید. در حالت عادی(رایگان) لینک درج می شود ولی قابلیت کلیک نمودن را ندارد.
  اگر می خواهید یک کانال درج کنید به گونه ای که کاربر با کلیک روی دکمه عضویت، وارد کانال یا پیج شما شود باید پس از درج کانال طرح یک ستاره به بالا را سفارش دهید. در حالت معمولی(طرح رایگان) فقط آی دی شما به کاربران نشان داده می شود.
  اگر ایمیل ها به قسمت صندوق پستی ایمیل شما(inbox) ارسال نمی شود باید قسمتی بنام «هرزنامه» یا spam، یا junk را در ایمیل خود چک کنید. برای دریافت ایمیل ها در قسمت inbox خود، پس از اینکه وارد ایمیل خود شدید، باید روی ایمیل کلیک کنید و سپس روی گزینه ای با نام «هرزنامه نیست» یا «not spam» کلیک کنید. اگر ایمیل ها در قسمت اسپم هم نیستند، می توانید در فرم تماس با ما «این مشکل را ارسال کنید» تا پیگیری شود.
  سلام، بله. با خیال راحت می توانید در سایت نت موج به گشت و گذار بپردازید. اینترنت شما نیم بها(ترافیک داخل) محاسبه می شود.
  خیر امکان درج لینک دانلود در هر یک از تبلیغات وجود ندارد. تنها امکان درج لینک یک صفحه اینترنتی همانند وب سایت،وبلاگ، یا معرفی یک محصول وجود دارد.
  اگر تبلیغات خود را با یک ایمیل دیگر ثبت کردید و حالا قصد تغییر ایمیل جدید را دارید یکی از کارهای زیر را انجام بدهید: ابتدا از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود» کلیک کنید سپس روی گزینه «ارسال لیست آگهی های بدون ثبت نام به ایمیلم» را بزنید، بعد از اینکار در فرم باز شده، ایمیل قدیمی خود را وارد نموده و روی دکمه «ارسال تبلیغات من» را کلیک کنید. لیست تمامی تبلیغاتی که با این ایمیل ثبت کردید به ایمیل قبلی شما ارسال می شود. جلوی هر یک از آگهی ها یک دکمه «ویرایش» وجود دارد، با کلیک روی دکمه ویرایش وارد محیط ویرایش آگهی می شوید و می توانید ایمیل خود را تغییر دهید. پس از تغییرات روی دکمه ویرایش کلیک کنید.
  بهترین اندازه برای حجم عکس تبلیغات زیر 600 کیلوبایت می باشد. هرچه حجم عکس های شما اندازه کمتری داشته باشد سرعت ثبت آگهی و سرعت بارگزاری عکس شما بیشتر و بهتر می شود.
  برای کم کردن حجم عکس های تبلیغات می توانید از نرم افزارهایی همچون فتوشاپ،paint، Fotosizer ویندوز و سایت هایی مثل https://www.reduceimages.com/final_image.php یا https://www.img2go.com/compress-image استفاده کنید.
  اگر در سایت یک آگهی ثبت کنید و دوباره همان آگهی را چندین بار کاملا تکراری بدون هیچ تغییری ثبت کنید، بصورت خودکار یکی از آگهی های شما هم از سایت و هم از گوگل حذف می شود. هیچکس(نه این سایت و نه موتورهای جستجوگر و نه مشتریان شما) محتوای تکراری و یک آگهی هرز را دوست ندارد. سعی کنید در هر سری کمی تغییر در آگهی خود بدهید و محتوای جدید تولید کنید. اینکار باعث می شود آگهی های شما خیلی عالی نشان داده شوند و مشتریان بهتر بتوانند شما را پیدا کنند. و همچنین از عکس های آرم دار و عکس نوشته استفاده نکنید اگر مطمن هستید آگهی های شما تکراری نیستند می توانید از طریق تماس با ما پیام ارسال کنید. در پیام خود عنوان آگهی یا کد آگهی را برای ما ارسال کنید تا بررسی شود.
  آگهی های ستاره دار بستگی به تعداد ستاره ها از یک ستاره تا چند ستاره دارند که بعداز مدت مشخص شده برای هر ستاره ستاره های اگهی توسط سیستم برداشته می شوند و آگهی همچنان در سایت نمایش داده خواهد شد.تا تاریخ پایان آگهی و در صورت نیاز می توان آگهی را تمدید کرد.