سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کانال یا پیج ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه کانال:

ربات ربات مشاور املاک 769 فتاح اهواز

آگهی ممتاز

  مشخصات ربات  

ربات مشاور املاک 769 فتاح اهواز
نام کانال:
@amlak769fatahbot
شناسه:
ربات
نوع:
09166010070
آی دی مدیر:

ربات مشاور املاک 769 فتاح چیست؟ این ربات به شما کمک می کند املاک خود را پیدا کنید و خدمات مشاور املاک را بصورت غیرحضوری انجام دهید: برخی از خدمات ربات مشاور املاک 769 فتاح امکان جستجو املاک توسط ربات بصورت 24 ساعته امکان ثبت و سپردن املاک جهت فروش، رهن و اجاره و غیره امکان ثبت تقاضا در صورتیکه بخواهید بنگاه برای شما پیدا کند امکان ارسال پیشنهادات و انتقادات امکان دانلود نرم افزار اندرویدی مخصوص بنگاه امکان مشاهده املاک اکازیون و برتر و غیرهکانال های برجسته


  درباره نت موج نیازمندی های آنلاین
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی محصولات،خدمات،کانال ها،پیج های شبکه اجتماعی،لینک سایت ها و هر نوع تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم یک کانال یا پیج اینستاگرامی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت کانال» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.