سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

شیشه اتومبیل هاشمی

چهار هفته پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09111241565_01142041283
تلفن:
ایمیل:
همه مشاغل - خدمات و تعمیرات اتومبیل
دسته بندی:
مازندران - قائم‌شهر
محل:
60183
کد کسب و کار:

عیار کار به تجربه امد پدید تاسیس 1358 اولین وتنها نماینده انحصاری ترمیم شیشه اتومبیل (ultrabondUSA)در استان مازندران اولین وتها مرکز تعویض انواع شیشه اتومبیلهای برتر با دستگاه و ضمانت تنها مرکز تعمیر تخصصی المنت شیشه عقب تنها مرکز تخصصی تعمیرات انوع شیشه بالابر اتومبیلهای برتر در قائمشهر تنها مرکز نصب دودی ضدخش uvبا کادری مجرب و حرفه ای در قائمشهر تعمیرات تخصصی انواع کلید شیشه بالابر اتومبیلهای برتر


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل    درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.