سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

304 نفر
بازدید:
0
رتبه کسب و کار:

فروش و تعمیر کمرشکن دومحور سه محور چهارمحور طارق دالی

سه ماه پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09121710688
تلفن:
info@dasif.ir
ایمیل:
دسته بندی:
تهران - رباط‌ کریم
محل:
41
کد کسب و کار:

کارخانه دانشمند و پسران (سازنده انواع کمرشکن، طارق، دالی و...) کارخانه صنعتی دانشمند و پسران با بیش از 30 سال سابقه در زمینه طراحی، ساخت و خدمات مرتبط با انواع کمرشکن های دو محور، سه محور، چهار محور، طارق و دالی جهت حمل و نقل محمولات سنگین و نیمه¬ سنگین در این عرصه صنعتی حضور داشته است. علاوه بر این کارخانه دانشمند و پسران در زمینه ساخت انواع شاسی‌های سنگ شکن، محورهای ایرانی دستگاه زیر کمرشکن و تعمیرات و بازسازی فعالیت دارد. کارخانه دانشمند و پسران با انجام بیش از 300 پروژه انواع کمرشکن های دو محور، سه محور، چهار محور، طارق و دالی و همچنین تعداد بیشماری از خدمات تعمیر و بازسازی، یک شرکت قابل به اطمینان برای همکاری می¬باشد. 1- شرکت نفت و گاز محمدیان 2- قرار گاه خانم انبیا - موسسه جواد الامه 3- موسسه ارورندان سپاه 4- مبنا پارس 5- آستان قدس رضویی 6- شرکت ژنراتور مبنا پارس 7- سنگین ترابر عدل 8- شرکت سد سازیی سابیر 9- شرکت ساختمانی راهیدکو 10- شرکت مهندسی عمرانی شهرداری تهران 11- شرکت ساختمانی مرکان -کرمان


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.