سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

فروش و تعمیر کمرشکن دومحور سه محور چهارمحور طارق دالی

شش ماه پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09121710688
تلفن:
info@dasif.ir
ایمیل:
حمل و نقل سنگین
دسته بندی:
تهران - رباط‌ کریم
محل:
41
کد کسب و کار:

کارخانه دانشمند و پسران (سازنده انواع کمرشکن، طارق، دالی و...) کارخانه صنعتی دانشمند و پسران با بیش از 30 سال سابقه در زمینه طراحی، ساخت و خدمات مرتبط با انواع کمرشکن های دو محور، سه محور، چهار محور، طارق و دالی جهت حمل و نقل محمولات سنگین و نیمه¬ سنگین در این عرصه صنعتی حضور داشته است. علاوه بر این کارخانه دانشمند و پسران در زمینه ساخت انواع شاسی‌های سنگ شکن، محورهای ایرانی دستگاه زیر کمرشکن و تعمیرات و بازسازی فعالیت دارد. کارخانه دانشمند و پسران با انجام بیش از 300 پروژه انواع کمرشکن های دو محور، سه محور، چهار محور، طارق و دالی و همچنین تعداد بیشماری از خدمات تعمیر و بازسازی، یک شرکت قابل به اطمینان برای همکاری می¬باشد. 1- شرکت نفت و گاز محمدیان 2- قرار گاه خانم انبیا - موسسه جواد الامه 3- موسسه ارورندان سپاه 4- مبنا پارس 5- آستان قدس رضویی 6- شرکت ژنراتور مبنا پارس 7- سنگین ترابر عدل 8- شرکت سد سازیی سابیر 9- شرکت ساختمانی راهیدکو 10- شرکت مهندسی عمرانی شهرداری تهران 11- شرکت ساختمانی مرکان -کرمان


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل  


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.