سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

47 نفر
بازدید:
0
رتبه کسب و کار:

شرکت مشاوره، طراحی و نظارت گاتا گروپ

سه ماه پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
02634218889
تلفن:
gata_group@yahoo.com
ایمیل:
البرز - کرج
محل:
40119
کد کسب و کار:

شرکت مشاوره، طراحی و نظارت گاتا گروپ شرکت طرح پردازان گاتا ایرانیان با همکاری معماران، مهندسان، تیم های اجرایی مجرب، حرفه ای و با دانش در زمینه های تخصصی معماری، اتاق تمیز و کناف خدمات زیر را به صورت تخصصی ارانه می نماید : ۱- مشاوره، طراحی ،نظارت و اجرای تمام پروژه های مربوط به ساخت و ساز، دکوراسیون داخلی و خارجی و محوطه سازی و همچنین مرمت و بازسازی تمامی پروژه های مسکونی ، اداری ، آموزشی ، تجاری و درمانی و ویلایی ۲- مشاوره، طراحی ،نظارت و اجرای تمامی پروژه های مربوط به کارخانجات تولیدی، داروسازی و بهداشتی، ساخت اتاق های تمیز، هواساز و چیلرهای مورد نیاز و کانال کشی ( با داشتن نمایندگی رسمی کارخانه تولیدی هواساز امکسان IMEKSAN ترکیه) ۳- مشاوره، طراحی ،نظارت و اجرای غرفه های نمایشگاهی ۴ -مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرای پروژه های کناف ۵- مشاوره، طراحی و نظارت بر تمامی پروژه ها بر اساس آیین نامه های نظام مهندسی و شهرداری با استفاده از پروانه رسمی نظام مهندسی ضمنا شرکت طرح پردازان گاتا ایرانیان با داشتن چندین سال سابقه در زمینه اجرای پروژه های کناف قرارداد همکاری در زمینه فروش و اجرای تمامی محصولات کناف را با شرکت کناف ایران امضا کرده است و به موجب این قرارداد شرکت قادر به ارائه خدمات فروش و اجرای تمامی محصولات کناف ایران می باشد.


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.