سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

138 نفر
بازدید:
0
رتبه کسب و کار:

شرکت فنی مهندسی نیک عهد هوشمند

چهار ماه پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
02188280528
تلفن:
info@nikahd24.com
ایمیل:
دسته بندی:
تهران - تهران
محل:
30077
کد کسب و کار:

متخصصین شرکت نیک عهد هوشمند از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه مهندسی برق الکترونیک ، رباتیک و اتوماسیون صنعتی آغاز نمودند و با انجام پروژه های متعدد در حوزه رباتیک بستر مناسبی را جهت بالا بردن سطح دانش فنی جوانان این مرز و بوم محیا کردند. این شرکت در سال ۱۳۹۴ به کمک بهترین متخصصین در رشته های فنی و مهندسی به عنوان سرمایه هایی توانمند با در نظر گرفتن نیازهای روز جامعه و تدوین چشم اندازی روشن پا به حوزه خدمات مهندسی برق ساختمان و به طور تخصصی تر خانه هوشمند نهاد و در این راه از بهترین محصولات و برندهای روز دنیا بهره می برد. ماموریت : ارایه خدمات مهندسی برق و هوشمندسازی ساختمان در سطح کشور با هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت و تحقق رویکرد بهبود مستمر در کلیه فرآیندهای شرکت. چشم انداز: شرکت نیک عهد هوشمند در نظر دارد در یک افق ۵ ساله در زمینه کاری خود درصد قابل توجهی از سهم بازار را ازآن خود کند و با استفاده از دانش فنی متخصصین و بهره مندی از استانداردهای روز دنیا در بخش تولید و توسعه کاربردی، با استفاده از سیستمهای نوین مدیریت و با استعانت از خداوند متعال کمک شایانی را به جامعه ارایه دهد.


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.