سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

2419 نفر
بازدید:

عطاری صانعی بدون شعبه

نوع کسب و کار: پنج ستاره

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
03136282449 - 09130202202
تلفن:
saneei202@gmail.com
ایمیل:
همه مشاغل - مراکز درمانی خصوصی
دسته بندی:
اصفهان - اصفهان
محل:
202085
کد کسب و کار:

تلفن:36282449-09130202202-عملکرد:۲۰سال سابقه پژوهش و تحقیق و نتیجه آن چاپ ۴ کتب جامع گیاه درمانی بنام طب الصمصام به نویسندگی دکتر صمصام صانعی جلد ۱و۲و۳و۴.این گیاه داروئ دارای چندین لوح تقدیر از ارگانهای گوناگون و ۴ سال واحد نمونه صنفی.عطاری دیگری در اصفهان با نام صانعی اصلیت ندارد.از انها جواز کسب با نام صانعی بخواهید!!!


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل  


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.