سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

کمک به ایتام و نیازمندان بی سرپرست و بد سرپرست و معلولین

دیروز

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09121934618 ـ 02136655938
تلفن:
ایمیل:
موسسات خیریه
دسته بندی:
تهران - ری
محل:
20061
کد کسب و کار:

مؤسسه خیریه اباصالح المهدی (عج الله) شهرری به کودکان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست در جهت تامین معاش و مسکن و تحصیل کمک رسانی میکند لذا از همه هموطنان عزیز و بزرگوار درخواست کمک برای تامین هرچه بهتر نیاز این عزیزان در منطقه های محروم نشین را خواستاریم ، باشد که مارا دراین امر خداپسندانه و بزرگ یاری فرمایید. دستی که کمک می کند، از دستانی که برای دعا بالا می روند مقدس تر است


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل  


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.