سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

3032 نفر
بازدید:

سفیدگری و مسگری برادران مس فروشان تولید ظروف مسی

نوع کسب و کار: پنج ستاره

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09100272737
تلفن:
sinames88@gmail.com
ایمیل:
همه مشاغل - صنایع دستی
دسته بندی:
البرز - کرج
محل:
171085
کد کسب و کار:

سلام ممنون که صفحه ی ما را باز کردید گروه صنعتی صنایع مس . برادران مسفروشان با بیش از یک قرن سابقه تولیدکننده و توزیع کننده انواع ظروف مسی زنجان دارای 2 شعبه فعال در استان های زنجان و البرز انجام کلیه امورات سفیدگری و قلعکاری ظروف مسی طبق تعرفه تایید شده اتحادیه پرداخت و براق نمودن ظروف مسی و برنجی تضمینی بدون تغییر رنگ قبول اخذ سفارشات ساخت ظروف و مصنوعات مسی انجام کلیه ی امورات قلم زنی چهره و کلیه طرح های دلخواه شما روی ظروف مسی انجام عملیات قلع برداری و تبدیل نمودن مس سفید به مس قرمز ساخت درب دسته و سوراخ گیری ظروف کهنه مسی خریدار انواع ظروف مسی ضایعات و کهنه مس فروشان را در گوگل جستجو کنید آدرس شعبه کرج: 45 متری گلشهر ابتدای خیابان درختی روبروی کتاب فروشی بهمن . صنایع مس مس فروشان ساعت کاری 11 صبح الی 21 بصورت یکسره دارای پیک رایگان


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل  


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.