سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

صرافی ساعدی

سه هفته پیش

  مشخصات مالک کسب و کار  

  لطفا پس از تماس با صاحب کسب و کار بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
02144221220**09123430524
تلفن:
Jsaedi14@yahoo.com
ایمیل:
همه مشاغل - سایر
دسته بندی:
تهران - تهران
محل:
10043
کد کسب و کار:

صرافی ساعدی انجام کلیه امور ارزی ارسال و دریافت حوالجات خارجی در کمترین زمان خرید و فروش حوالجات با منشا داخلی و حاصل از صادرات خرید و فروش اسکناس و مسکوکات (حتی به صورت غیر حضوری ) وسترن یونیون . مانی گرام . مانی اوردر . مشاوره پرداخت خدمات دانشجویی مستر کارت مجازی و فیزیکی قابل شارژ (انگلستان ) حواله ارزی به صورت دستی


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش شغل  


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را از جمله تبلیغات کسب و کار،خدمات و کالاهای قابل عرضه،کانال ها و پیج های اینستاگرامی در آن ثبت می کنند. اگر شما هم می خواهید نام کسب و کار خود را در این نیازمندی های آنلاین تبلیغ و ثبت کنید از بالا روی دکمه «ثبت شغل» کلیک نمایید.

برای اینکه از آخرین تبلیغات ویژه کانال ها و پیج های اینستاگرامی آگاه شوید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.نشانی پیج اینستاگرامی نت موج netmoj@ می باشد.