نحوه درج آگهی در نت موج


کد مطلب: 35
تاریخ ثبت: 1396/02/31

گروه: درباره نت موج

نحوه درج آگهی در نت موج


اگر می خواهید کالا و اجناس خود را  بفروشید کافیه اونو در چند سطر توضیح دهید و توصیف کنید ویه عکس زیبا از محصول خود گرفته با ساده ترین راه بدید به دست نت موج تا به راحتی نت موج برسونه به میلیون ها نفر که خریدار و خواهان کالای شما هستند.
سایت نت موج با ساده ترین صفحه درج آگهی در اختیار کاربران عزیز مانند تجار شرکت های تولید کننده حتی فروش لوازم دست دوم و وسایلی که در منزل بلا استفاده موندن رو میتونید توی سایت نت موج بزنید و در سریع ترین مدت زمان به فروش برسانید.
در عین حال کاربرانی که به دنبال محصولات شما هستند و در بازار به آ دسترسی ندارند با یک سرچ در اینترنت آگهی ثبت شده را خواهند دید و بدون اتلاف وقت به کالای مورد نظر خود خواهند رسید.
طراحان و مهندسین سایت نت موج سعی کرده اند با ساده ترین و پیشرفته ترین امکانات سایتی جهت درج آگهی برای شما طراحی نمایند تا با کمترین تایپ و بدون نیاز به ثبت نام در نت موج بتوانید آگهی خود را به ثبت برسانید. سایت درج آگهی نت موج بدون اتلاف وقت آماده درج انواع آگهی های شما بصورت رایگان می باشد.
نت موج سایتی برتر و ساده تر جهت معرفی کسب و کار شما

به راحتی ثبت رایگان آگهی  را زده و عنوان آگهی را بنویسید و سپس توضیحاتی در مورد محصول خود را بنویسید انتخاب گروه مورد نظر  انتخاب مکان یا شهر مورد نظر درج کننده آگهی و نام و نام خانوادگی درج کننده آگهی و شماره تلفن و ایمیل و یک عکس زیبا از محصول خود را جهت درج آگهی وارد نمایید  و سپس دکمه ثبت آگهی را کلیک کنید تا مدیران سایت پس از بررسی آگهی شما آن را در فضای مجازی انتشار دهند.


 

تعداد بازدید: 99 نفر