معرفی گروه تلگرامی


کد مطلب: 2033
تاریخ ثبت: 1396/06/27

گروه: اطلاعیه ها

معرفی گروه تلگرامی


مقدمه


رشد گروه های تلگرامی روز به روز در حال افزایش می باشد. همه روز شاهد افزودن گروه های تلگرامی می باشیم، گروه های تلگرامی روز به روز در دسته های متفاوتی در حال رشد هستند. امروزه هر شرکتی، گروهی، سازمانی حداقل یک گروه  دارد و به اعضای خود در فضای مجازی خدمات می دهد. اگر به دنبال جذب و افزایش عضو برای گروه تلگرامی خود هستید حتما گروه خود را در نیازمندی های نت موج  ثبت نمایید. یکی از راه های پیشنهادی و مجاز پیدا کردن عضو در گروه های تلگرامی معرفی گروه تلگرامی در فضای مجازی، مجلات، روزنامه ها، کارت ویزیت و نیازمندی های آنلاین نت موج می باشد.
خیلی افراد در مکان های مختلف هستند که  دبنال گروه های شما هستند ولی آدرس آن را نمی دانند با معرفی گروه تلگرامی خود در نیازمندی نت موج تا می توانید برای گروه خود عضو جمع کنید.


معرفی گروه تلگرامی در نت موج

 
نت موج  به شرکت ها، کسب و کارها، مشاور املاک ها، خیریه ها، آرایشگاه ها، کسب و کارهای صنایع دستی  و هر شخصی یا سازمانی که یک گروه تلگرامی دارد این امکان را می دهد تا گروه خود را ثبت و معرفی نماید. برای ثبت گروه تلگرامی تنها کافی است از بالای همین صفحه گزینه «ثبت کانال» را کلیک نموده و فرم معرفی کانال را تکمیل نمایید. در فرم می توانید نوع معرفی را روی گروه بگذارید تا شناسه تلگرامی شما به عنوان گروه معرفی شود.

 

برای ثبت گروه تلگرامی خود و یا ثبت کانال تلگرامی خود اینجا کلیک کنید

 

تعداد بازدید: 43 نفر