سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

دوره آموزشی فروش حرفه ای

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
02128428470-09198923760
تلفن:
ایمیل:
همه تبلیغات - سایر کسب و کار
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
97523
کد آگهی:

دوره آمـوزشی #فروشحرفهاي 🎯 هـمراه ارائه گـواهینامه معتبر بین المللی 📑 ------------------------ 16 سـاعت #آموزش کاربردی 🕰 #تخفيف ویژه ثبت نام زودهنگام یا گروهی 🔊 زمـان برگزاری: 17 و 24 #مرداد ماه ٩٨ - ساعت: ١٤ الي ٢١📆 مـشاوره و ثبت نام: 📞 ٧٠ ٢٨٤ ٢٨٤ - ٠٢١ ٠٩١٩٨٩٢٣٧٦٠ ------------------------ سـرفصل های دوره فـروش حـرفه ای💎 شـناخت فـروش حـرفه ای و فـروش مـوفق✅ فـروش حـرفه ای در #بازار رکـود✅ مـعرفی بیش از 30 تـکتیک موثر #مذاكره و #تمرين کـارگاهی آنـها✅ شناخت #تيپ_شخصيتي ورودی در مذاکره✅ روش مــذاکره مـوفق با هر تـیپ شـخصیتی✅ شـناخت نـقشه راه متقاعد سازي مشتریان✅ روشـهای نـوین در تـدوین بـرنامه #بازاريابي ✅ مـدلهای آنـالیز بـازار و رقـبا و #هدفگذاری صـحیح✅ چـگونگی فـروش حـرفه ای تـنها در 15 دقـیقه✅ ------------------------ instagram: @siavashjafari_c…


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال کالا یا خدمات مرتبط با این صفحه هستید روی دکمه «مشاهده کل آگهی های مرتبط» کلیک نمایید و لیستی از آگهی های تبلیغاتی مرتبط را مشاهده نمایید.

 مشاهده همه آگهی های مرتبط با دوره آموزشی فروش حرفه ای

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان