سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

88 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

برنامه ميانگين چهار عدد در سي شارپ

چهار هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
سایر خدمات
دسته بندی:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: توافقی
قیمت (تومان):
8498
کد آگهی:

برنامه ميانگين چهار عدد در سي شارپ کد محصول: 2958 برنامه ميانگين چهار عدد در سي شارپ در اين پروژه از کاربر چهار عدد دريافت مي شود و سپس در خروجي ميانگين چهار عدد چاپ مي شود. پس از دانلود مي توانيد سورس کدهاي با زبان سي شارپ را در محيط ويژوال استديو دانلود کنيد. خروجي برنامه بصورت زير مي شود: adade aval ra vared konid: 2 adad dovom ra vared konid: 4 adade sevom ra vared konid: 6 adade charom ra vared koid: 10 myangin 2 , 4 , 6 , 10 hast: 5 متن تمرين: برنامه اي بنويسي که چهار عدد از کاربر دريافت کند و سپس ميانگين آنها را چاپ کند. برنامه با زبان برنامه نويسي سي شارپ و در محيط کنسول نوشته شود. پس از پرداخت هزينه مي توانيد پروژه را بصورت آني دانلود کنيد.


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه خدمات