سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

349 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

برنامه چهار عمل اصلي با سي شارپ

چهار هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
سایر کسب و کار
دسته بندی:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 5,000 تومان
قیمت (تومان):
8421
کد آگهی:

برنامه چهار عمل اصلي با سي شارپ اين پروژه يک برنامه نوشته شده در سي شارپ است که از کاربر دو عدد را مي گيرد و سپس بر روي اين دو عدد چهار عمل اصلي (جمع، ضرب، تقسيم و تفريق ) را انجام ميدهد و در خروجي چاپ مي کند. اين پروژه با زبان برنامه نويسي سي شارپ و در محيط کنسول انجام شده است. پس از خريد به راحتي مي توانيد آن را بصورت آني دانلود کنيد. Adad aval ra vared konid: 10 Adade dovom ra vared konid: 2 10 + 2 = 12 10 - 2 = 8 10 x 2 = 20 10 / 2 = 5 10 mod 2 = 0 متن پروژه: برنامه اي بنويسيد که دو عدد را از ورودي بگيريد و سپس چهار عمل اصلي را بر روي آن انجام دهد. اين پروژه بايد با استفاده از زبان برنامه نويسي سي شارپ انجام شده باشد و در محيط کنسول و با استفاده از ويژوال استديو انجام شده باشد.


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه کسب و کار