سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

سورس پروژه پازل به روش آ استار

پنج ساعت پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 20,000 تومان
قیمت:
4357
کد آگهی:

سورس پروژه پازل به روش آ استار اين پروژه يک سورس است که با استفاده از زبان برنامه نويسي vb.net ساخته شده است. اين پروژه هشت پازل را به روش آ استار (A *)حل مي کند يک دکمه دارد که در آن تعداد مراحل بهم ريختن را مي توانيد وارد کنيد و با کليک روي دکمه بهم ريختن پازل را قاطي مي کند. در اين پروژه يک دکمه بنام راه حل وجود دارد که با کليک روي آن تعداد جستجوها نمايش داده مي شود و يک دکمه دارد بنام حل مرحله اي که با هربار کليک روي آن مرحله حل پاز نمايش داده مي شود. علاوه بر اين يک دکمه بنام حل با تايمر دارد که با کليک روي آن هر چند ثانيه يکبار يک مرحله را انجام مي دهد. 09399008503 جملات کليدي سورس پروژه آ استار، سورس پروژه A star، خريد پروژه آ استار، سورس هوش مصنوعي پروژه آ استار، پروژه آ استار در وي بي دات نت


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی