سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

145 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

نرم افزار برنامه مدیریت موسسات خیریه

پریروز

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
دسته بندی:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 585,000 تومان
قیمت (تومان):
4260
کد آگهی:

نرم افزار برنامه مدیریت موسسات خیریه

 قابلیت‌های دستیار هوشمند نرم افزار مدیریت مؤسسات خیریه سرو ویژگی قدرتمند آمار گیر موسسه نمایش تعداد افراد خیری که همکاری آن‌ها امروز پایان می‌یابد نمایش تعداد صندوق‌هایی که تاریخ سررسید تخلیه آن‌ها امروز می‌باشد نمایش تعداد صندوق‌هایی که تاریخ سررسید تخلیه آن‌ها از امروز گذشته است نمایش تعداد قبوض مشارکت ماهیانه ای که تاریخ سررسید وصول آن‌ها تا امروز می‌باشد نمایش تعداد قبوضی که تاریخ بازگشت آن‌ها امروز می‌باشد نمایش تعداد سفارشاتی که تاریخ بازگشت آن‌ها از امروز گذشته است نمایش تعداد چک‌هایی دریافتی که تاریخ وصول آن‌ها امروز است نمایش تعداد چک‌هایی پرداختی که تاریخ وصول آن‌ها امروز است نمایش تعداد بدهکاران که تا امروز بدهکار موسسه می‌باشند نمایش تعداد بستانکارانی که تا امروز از موسسه طلبکار می‌باشند نمایش موجودی امروز موسسه و چندین قابلیت دیگر... 09130193010-----09199327367 توضیحات بیشتر :---------


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی