سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

آگهی فروش صندوق مکانیزه مشاورین املاک

چهار هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: توافقی
قیمت:
4174
کد آگهی:

نرم افزار صندوق مکانیزه سرو ویژه مشاورین املاک

نرم افزار صندوق مکانیزه سرو ویژه مشاورین املاک سراسر کشور است و دارای آخرین نیازمندی های اداره مالیات از جمله صدور و چاپ صورتحساب فروش و ارائه خدمات(حق کمیسیون)، ثبت خرید،امکان گزارش گیری، ثبت حساب مشتریان و بیش از صد امکان دیگر می باشد. امکان چاپ فاکتور حق کمیسیون مطابق با آخرین استاندارد اداره دارایی دو نسخه ویژه افراد حرفه ای و مبتدی به همراه راهنمای داخلی امکان ثبت درآمد و هزینه در دفتر درآمد و هزینه امکان ایجاد سال مالی برای هر سال ساخت فایل اکسس مربوط به ttms تکمیل فایل اکسس ttms بصورت خودکار برای هر فصل تهیه صورت معاملات فصلی املاک محاسبه خودکار مالیات و عوارض ارزش افزوده ویژه املاک ثبت خریدهای مرتبط با املاک بصورت معمولی و تجمعی امکان ثبت فروش‌های امتناع شده امکان ثبت صورت اموال و دارایی و ارزش دفتری هر یک ثبت استهلاک انباشته شده چاپ گزارش درآمد و هزینه فروش کالا، درآمد حاصل از ارائه خدمات، خرید کالا و... محاسبه خودکار سود و زیان ویژه املاک با استفاده از نرم افزار مشاور املاک سرو ثبت نحوه پرداخت فاکتور فروش، ثبت چک‌ها، ثبت نقدی، ثبت چک خرجی و... چاپ فاکتور برگشت از فروش و اراده خدمات بستن سال مالی و انتقال موجودی‌های اول دوره و پایان دوره به سال مالی بعد امکان تعیین نرخ مالیات و عوارض برای هر دوره مالی .

برای دانلود و خرید کلیک کنید


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی