سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

40 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

پی جویی آبهای زیرزمینی و ساختارهای زیرسطحی

دیروز

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
آگهی حذف شده
تلفن:
آگهی حذف شده
ایمیل:
سایر خدمات
دسته بندی:
خراسان رضوی - مشهد
محل:
قیمت: توافقی
قیمت (تومان):
32447
کد آگهی:

شرکت زمین شناسی کهن چشمه ساران زلال (سهامی خاص) ارائه دهنده خدمات مشاوره ای و مهندسی در زمینه: آبهای زیرزمینی زمین شناسی معدنی  آیا می¬دانید چاه¬هایی که با روش¬های علمی تعیین محل می¬گردند ، بسیار موفق¬تر از چاه-هایی می¬باشند که بدون مطالعه حفر می شوند؟  آیا می دانید مطالعات ژئوفیزیک ( ژئوالکتریک ) تنها روش تائید شده توسط بزرگترین محققان و دانشمندان در سراسر جهان است ؟  آیا می دانید با انجام مطالعات ژئوفیزیک میتوان ریسک هزینه های حفاری را کاهش داد ؟  آیا می¬دانید هزینه انجام مطالعات ژئوفیزیک نسبت به هزینه¬های حفاری بسیار ناچیز است؟ با انجام مطالعات و استفاده از دستگاه ها و روش های ژئوفیزیکی پیشرفته توسط متخصصین زمین شناسی و ژئوفیزیک می توانید عمق و روش مناسب برای حفاری را تعیین و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را کسب نمائید. -تعیین بهترین و مناسب ترین نقطه برای حفاری و بهره برداری چاه آب با بیشترین میزان آبدهی -تعیین کیفیت آب و میزان شیرینی و شوری و تعیین مرزبین آنها - اکتشاف معادن زیرسطحی و تخمین ذخایر معدنی با روشهای ژئوفیزیکی - نقشه برداری معادن، مساحی و تفکیک اراضی - مکان یابی دفن زباله های صنعتی، شهری و روستایی -بررسی نفوذ شیرابه به آبهای زیرزمینی و چاه¬های مجاور -مطالعه و بررسی زمین های مستعد لغزش و رانش در ساخت ویلاها با توجه با اینکه گرفتن مجوزها و انجام حفاری بسیار زمان بر و پرهزینه میباشد ... قبل از حفر، جابه جایی و یا کف شکنی چاه با ما تماس بگیرید... .....آماده پاسخگویی به شما هستیم....


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه خدمات