سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

83 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

ژل سیم سیلورپاک کننده و براق کننده سطح استیل

چهار هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
( آگهی تاریخ گذشته )
تلفن:
( آگهی تاریخ گذشته )
ایمیل:
همکاری در فروش
دسته بندی:
تهران - تهران
محل:
قیمت: توافقی
قیمت (تومان):
32295
کد آگهی:

ژل سیم سیلور (محصول شرکت سیم سیلور) برای تمیز کردن و براق نمودن سطح استیل کاربرد دارد. این ژل با قدرت بالا، بدون مات کنندگی و آسیب به سطح تمام آثار بجا مانده از فرایند های جوشکاری سطح استیل، زنگ زدگی، رنگ و غیره را تمیز کرده و سبب براق شدن سطح استیل می شود. ژل سیم سیلور در دو سطح قابل ارایه است: P1000: مناسب برای مواردی که تغییر رنگ سطح استیل شدید نیست P2000: مناسب برای مواردی که تغییر رنگ سطح استیل شدید است محلول اسیدشویی سیم سیلور محصول دیگر شرکت سیم سیلور است که برای تمیز و براق کردن قطعات کوچک از طریق شناورسازی در وان¬ یا اسپری کردن محلول اسیدشویی روی قطعات کوچک کاربرد دارد. دریافت سفارش عمده و جزیی اعطای نمایندگی


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه کسب و کار