سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

آگهی فروش بازي ماشين پليس

سه هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
کنسول بازی و لوازم
گروه:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 1,800 تومان
قیمت:
3176
کد آگهی:
بازي ماشين پليس اين بازي از سري بازي هاي مسابقات اتومبيل سواري است که در آن شما به عنوان يک راننده ماشين پليس بايد با ديگر رقبا مسابقه دهيد در بخش هايي از بازي شما بايد کنترل اتومبيل را در پيچ هاي خطرناک به عهده بگيريد و رانندگي حرفه اي را انجام دهيد. در طول مسير مسابقه علامت هايي بصورت ستاره است که با رفتن روي آنها سرعت شما خيلي بيشتر مي شود و شما مي توانيد با شتاب بيشتري رانندگي کنيد و از ديگر رقبا جلو بيفتيد. پس از خريد اين بازي مي توانيد بصورت آنلاين آن را دانلود کنيد حجم اين بازي 12 مگابايت مي باشد. براي اجراي اين بازي نياز به نصب نيست و تنها کافي است روي آن دوبارکليک نماييد. راهنماي کار با بازي: براي حرکت از دکمه فلش بالا، براي جلو رفتن، فلش راست جهت رفتن به سمت رسا، فلش چپ جهت رفتن به سمت چپ و از دکمه فلش پايين جهت ايستادن استفاده کنيد. جملات کليدي خريد بازي، خريد بازي اتومبيل سواري، دانلود بازي اتومبيل، خريد بازي مسابقات اتومبيلسواري، فروش بازي اتومبيل سواري، خريد بازي اينترنتي، بازي آنلاين، نرم افزار، بازي فلش، بازي بدون نصب

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی