سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

آگهی فروش بازي دوچرخه سواري

سه هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
کنسول بازی و لوازم
گروه:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 1,800 تومان
قیمت:
3175
کد آگهی:
بازي دوچرخه سواري اين بازي يک بازي از سري بازي هاي دوچرخه سواري است. در اين بازي شما نقش يک دوچرخه سواري را بازي مي کنيد و بايد از روي موانع، راه هاي سخت با دوچرخه حرکت کنيد پرش کنيد، کنترل دوچرخه را برعهده بگيريد و با سرعت پيش برويد. بر سر راه شما امتيازهايي وجود دارد که بايد آنها را دريافت کنيد. اين بازي دوچرخه سواري يک بازي بسيار سرگرم کننده و جذاب است. پس از خريد بصورت آني مي توانيد آن را دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم فايل دانلودي 6 مگابايت مي باشد. اين بازي براي اجرا نيازي به نصب ندارد و تنها کافي است روي آن دوبارکليک نماييد. راهنماي کار با بازي: براي حرکت از دکمه فلش بالا، براي عقب رفتن از فلش پايين، براي خم شدن به سمت جلو از فلش راست و براي خم شدن دوچرخه سوار به سمت عقب از فلش سمت چپ استفاده کنيد، جهت پرش از کليد shift استفاده کنيد و جهت تغيير جهت دوچرخه از دکمه space استفاده کنيد. جملات کليدي خريد بازي، خريد نرم افزار، خريد بازي دوچرخه سواري، خريد بازي دوچرخه، دانلود بازي دوچرخه سواري، بازي فروش دوچرخه، فروشي بازي دوچرخه، بازي فلش دوچرخه، بازي سوارس دوچرخه، بازي کم حجم

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی