سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

آگهی فروش بازي رانندگي با ماشين غول پيکر در تپه ها

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
کنسول بازی و لوازم
گروه:
هرمزگان - بندر عباس
محل:
قیمت: 2,000 تومان
قیمت:
3173
کد آگهی:
بازي رانندگي با ماشين غول پيکر در تپه ها اين بازي از سري بازي هاي اتومبيلراني با ماشين هاي غول پيکر است. در اين بازي شما بايد رانندگي يک ماشين بزرگ را بدست بگيريد؛ در اين بازي سرعت زياد، پرش هاي شاهکار، چرخش پس از پرش و کنترل درست اتومبيل امتياز دارد. اين بازي يک بازي هيجان انگيز و جالب است که براي اجراي آن نيازي به نصب نمي باشد. پس از خريد اين بازي بصورت آني مي توانيد آن را دانلود و اجرا کنيد. حجم اين فايل 7 مي باشد. راهنماي کار با بازي: براي گاز دادن از دکمه ها فلش بالا، براي دنده عقب گرفتن از دکمه فلش رو به پايين، جهت کج شدن به جلو از دکمه فلش سمت راست و جهت کج شدن به سمت پايين از دکمه فلش به پايين و جهت پرش از دکمه space استفاده نماييد. جملات کليدي خريد بازي ماشين سواري، خريد بازي اتومبيل سواري، فروش بازي اتومبيل سواري، خريد بازي اتومبيل سواري با ماشين هاي غول پيکر، اتومبيل هاي غول پيکر، دانلود بازي ماشين غول پيکر، خريد بازي اتومبيل غول پيکر، اتومبيلسواري در تپه ها، بازي آنلاين

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن     گزارش آگهی  


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.