سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

آگهی دانلود بازي موتور سواري با سرعت

سه هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
کنسول بازی و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 2,000 تومان
قیمت:
2248
کد آگهی:
بازي موتور سواري با سرعت اين بازي از بازي هاي موتور سواري همراه با سرعت مي باشد. در اين بازي از بالا چندين موتور سيکلت را ناشن مي دهد و شما مي بايد از بين موتورهاي موجود يکي را انتخاب کنيد. پس از شروع بازي شما بايد در يک جاده که از بالا نمايش داده مي شود با سرعت در بين جاده حرکت کنيد و از با ساير موتور سيکلت سواران در بازي حرکت کنيد و به مسابقه بپردازيد. پس از خريد اين بازي مي توانيد بصورت آني آن را دانلود و در کامپيوتر خود اجرا کنيد. حجم اين بازي 6 مگابايت مي باشد. راهنماي بازي: از دکمه هاي فلش چپ جهت رفتن به سمت چپ، از دکمه فلش راست جهت رفتن به سمت راست و از دکمه space جهت متوقف نمودن بازي استفاده کنيد. جملات کليدي: خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي موتور سرعتي، بازي سرعت در موتورسواري، خريد بازي موتورسواري با سرعت

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی