سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

آگهی فروش بازي موتورسواري در جاده خاکي

دیروز

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
کنسول بازی و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 19,000 تومان
قیمت:
2247
کد آگهی:
بازي موتورسواري در جاده خاکي اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس (موتور پرشي) مي باشد که در آن بازيکن بايد با يک موتور کراس موتور سواري کند. در هر مرحله سر راه موتور سيکلت يکسري موانع پيچيده تر قرار مي گيرد و موتورسوار بايد با حفظ تعادل از روي اين موانع پرش کند. در اين بازي در ازاي سرعت حرکت و حفظ تعادل موتور امتياز مي گيريد. در اين بازي موتور سواري در جاده هاي خاکي است و شما بايد در جاده هاي خاکي موتور سواري کنيد. پس از خريد اين بازي مي توانيد بصورت آني آن را دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين فايل 11 مگابايت مي باشد. اين بازي بدون نصب اجرا مي شود. راهنماي بازي: از دکمه هاي فلش بالا جهت حرکت به بالا، دکمه فلش به پايين جهت عقب رفتن و از دکمه راست جهت تعادل به جلو و از دکمه عقب جهت تعادل به سمت عقب استفاده کنيد. جملات کليدي: خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي پرش با موتور، بازي موتور کراس، خريد بازي موتور کراس، پرش از روي صخره، موتور سواري در جاده خاکي، موتور در جاده گلي، موتور کراس در جاده خاکي، موتور کثيف

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی