سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

آگهی فروش بازي موتورسواري در ساحل

یک ماه پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
بازی های اینترنتی
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 20,000 تومان
قیمت:
2240
کد آگهی:
بازي موتورسواري در ساحل بازي موتورسواري در ساحل يک بازي فوق العاده جالب، هيجان انگيز و بسيار زيبا است که در آن موتور سوار بايد با موتور کراس يا موتور پرشي موجود از با سرعت حرکت و پرش هاي شاهکارانه اي را انجام دهد و خلاقيت هاي جالبي را در هنگام پرش ها خلق کند و به گام هاي بعد صعود کند. اين بازي با تغيير مناظر زيبا در کنار ساحل و صدا گذاري جالب يک بازي بسيار جالب را براي بازي کنندگان به ارمغان مي آورد. اگر دوستداريد يک بازي خوب و هيجاني موتور سواري داشته باشيد اين بازي به شما پيشنهاد مي شود. در اين بازي شما مي توانيد چندين موتور را به انتخاب خود سوار شويد. پس از خريد اين بازي مي توانيد آن را بصورت آني دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين بازي 7 مگابايت مي باشد و با اينترنت هاي ضعيف هم مي توانيد آن را دانلود کنيد اين بازي نياز به نصب ندارد و تنها کافي است روي آن دوبار کليک کنيد. راهنماي بازي: از دکمه هاي فلش بالا جهت حرکت به بالا، دکمه فلش به پايين جهت عقب رفتن و از دکمه راست جهت تعادل به جلو و از دکمه عقب جهت تعادل به سمت عقب استفاده کنيد. جملات کليدي: خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي پرش با موتور، بازي موتور کراس، خريد بازي موتور کراس، پرش از روي صخره با موتور، بازي جالب موتور، بازي کامپيوتر موتورسواري، موتور پرش، موتور ديوانه، بازي موتور در ساحل، موتورسواري در ساحل، موتور پرش در ساحل، موتور هيجان انگيز

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی