سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

آگهی فروش بازي حرکت از روي موانع با موتور

هشت ساعت پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
ایمیل:
بازی های اینترنتی
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 20,000 تومان
قیمت:
2239
کد آگهی:
بازي حرکت از روي موانع با موتور اين بازي يک بازي موتورسواري مي باشد که در آن بازيکن بايد موتور را از روي موانع موجود(شامل صخره ها، سنگ ها، فلزها و غيره) عبور دهد و بازيکن براي اينکه به مرحله بعدي راه پيدا کند بايد با حفظ تعادل موتورسيکلت و پرش از روي موانع و کم و زياد کردن گاز تمامي موانع موجود را طي کند. اين بازي يکي از بازي هاي جالب موتور سواري است که ساعت مي تواند بازيکن را سرگرم کند. اين بازي بر روي هر کامپيوتري قابل اجراست و نياز به يک سيستم خيلي پيشرفته ندارد. پس از خريد اين محصول مي توانيد بصورت آني آن را دانلود کنيد و بدون محدوديت از آن استفاده کنيد. حجم اين فايل 6 مگابايت مي باشد. راهنماي بازي: جهت رفتن به جلو و گاز دادن از دکمه هاي بالا و پايين بر روي صفحه کليد استفاده کنيد. از فلش پايين جهت رفتن به عقب استفاده کنيد. دکمه فلش عقب و فلش رو به بالا جهت آماده شدن براي پرش از دکمه پايين جهت بالا بردن چرخ عقب موتور سيکلت مي توان استفاده نمود جهت بلند شدن و خم شدن راننده موتور به سمت جلو از دکمه فلش راست و بالا جهت پرش کردن از دکمه فلش سمت چپ روي صفحه کليد استفاده کنيد. جهت هدايت موتور رو به پايين از دکمه فلش سمت راست استفاده کنيد. قيمت: 2 هزارتومان می توانید از سایت نت پسند تهیه و دانلود نمایید www.goo.gl/uajryl جملات کليدي: خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي پرش با موتور، بازي موتور کراس، خريد بازي موتور کراس، پرش از روي صخره با موتور، بازي جالب موتور، بازي کامپيوتر موتورسواري، موتور پرش، موتور ديوانه

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی