سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

نرم افزار اندرويد تخليه صندوق صدقات

هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 29,000 تومان
قیمت:
2217
کد آگهی:

در مورد اين محصول نرم افزار اندرويد تخليه صندوق صدقات سرو يک برنامه قابل نصب روي دستگاه هاي اندرويد (همانند تلفن هاي همراه، تبلت ها و غيره) است که با استفاده از آن موسسات خيريه مي توانند ريز اطلاعات تخليه صندوق صدقات (قلک هاي) خود را در آن ثبت نمايند. نرم افزار اندرويد تخليه صندوق صدقات سرو چيست؟ نرم افزار اندرويد صندوق صدقات(قلک) سرو يک برنامه قابل نصب روي انواع دستگاه هاي اندرويدي همچون گوشي هاي موبايل، تبلت ها و غيره است. موسسات خيريه با نصب اين نرم افزار بر روي گوشي يا تبلت هاي ماموران تخليه صندوق صدقات يا بازاريابان مي توانند ريز اطلاعات تخليه صندوق صدقات را دريافت کنند و ديگر نيازي به ثبت اطلاعات در کاغذ نمي باشد. ماموران تخليه صندوق صدقات با مراجعه به محل هاي تخليه صندوق صدقات مي توانند اطلاعات و جزييات تخليه صندوق را (همانند کدصندوق، مبلغ تخليه، نتيجه تخليه (موکل به بعد، صندوق سرقتي) کدقبض و غیره 


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی