سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت

هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 51,000 تومان
قیمت:
2207
کد آگهی:
وب سايت مديريت رستوران با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت رستوران درون سي دي سورس کدهاي asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد. محتويات سي دي دريافتي: سورس کد asp.net سايت مديريت رستوران به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 58 صفحه مي باشد. داکيومنت وب سايت مديريت رستوران با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت مديريت رستوران بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد. چکيده سايت: . در اين پايان نامه در مورد، پياده سازي وب سايت ويژه رستوران‌ها بحث خواهيم کرد. به دليل وجود محدوديت بر سر راه رستوران‌ها و نياز به سيستم‌هاي فروش مدرن و افزايش فروش رستوران‌ها و همچنين رفع عدم محدوديت زماني و مکاني رستوران‌ها تصميم به پياده سازي اين وب سايت گرفته شده است. هر مشتري مي‌تواند از طريق فرم عضويت يک اشتراک در سيستم ايجاد کند. در قسمت عضويت مشتري مي‌تواند يک نام کاربري و رمز عبور براي خود وارد کند؛ با استفاده از همين نام کاربري و رمز عبور مي‌تواند وارد کارتال کاربري خود شده و ليست سفارشات خود را مشاهده نمايد. مدير وب سايت از طريق فرم ورود مي‌تواند با استفاده از نام کاربري و کلمه عبور وارد کارتابل کاربري خود شده و غذاها، گروه‌هاي غذايي و اخبار را ثبت نمايد. علاوه براين مي‌تواند ليست کاربران، ليست غذاها و ليست خبرها را مشاهده نمايد. جهت درج تبليغات رستوران قسمت‌هايي تحت عنوان ارتباط با ما، تماس با ما، نقشه وب سايت وجود دارد که در اين قسمت‌ها مي‌توان اطلاعات و تاريخچه رستوران را مشاهده کرد. مدير و مشتريان مي‌توانند با استفاده از يک فرم ورود واحد تنها با استفاده از انتخاب نوع کاربري هر يک واحد کارتابل کاربران شوند. لازم به ذکر است هر يک از مدير و مشتريان داراي يک کارتابل مختص به خود بوده که داراي ابزارهاي متفاوتي مي‌باشد. هر مشتري مي‌تواند پس از وارد شدن به کارتابل خود وارد رستوران وب سايت شده و از ليست محصولات، محصول موردنظر خود را جهت سفارش انتخاب نمايد. پس از خريد تعداد سفارش خود را وارد کرده و سپس فرم درخواست خود را براي مديران وب سايت ارسال کند.

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی