سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

وب‌سايت عمده فروشي محصولات غذايي اي اس پي دات نت

پانزده ساعت پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 38,000 تومان
قیمت:
2204
کد آگهی:
وب سايت عمده فروشي محصولات غذايي با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت فروشگاه مواد غذايي درون سي دي سورس کدهاي asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد. محتويات سي دي دريافتي: سورس کد asp.net سايت فروشگاه مواد غذايي ياب به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 81 صفحه مي باشد. داکيومنت وب سايت فروشگاه عمده فروشي مواد غذايي با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت فروشگاه مواد غذايي بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد. چکيده سايت: در اين پايان نامه در مورد توليد وب‌سايت اتوماسيون عمده فروشي با قابليت ثبت و بايگاني اطلاعات اجناس مغازه بحث خواهيم کرد. از طريق آن مي‌توان ليست محصولات عمده فروشي را مشاهده نمود. در اين وب‌سايت قرار است سيستمي تهيه گردد تا از طرفي کارکنان وب سايت بتوانند اطلاعات عمده فروشي خود را بصورت کامل وارد وب سايت نمايند. خريدار به صورت آنلاين مي‌تواند وارد وب سايت شود و در آن ثبت نام نمايد. در هنگام ثبت نام بايد اطلاعات خود به همراه مشخصات کاربري خود را وارد نمايد. از طريق فرم ورود مي‌تواند درخواست‌هايي که براي عمده فروشي خود ارسال کرده را مشاهده نمايد. مدير وب سايت مي‌تواند گزارش‌هاي فروش، خريد را با استفاده از سيستم گزارشگيري موجود در وب سايت انجام دهد. مدير وب سايت هم همانند کاربران و خريداران مي‌تواند با مراجعه به صفحه ورود به وب سايت مشخصات کاربري خود را وارد نموده و وارد کارتابل کاربران شود. کارتابل کاربران به منظور تجميع ابزارهاي مديريتي در اختيار وي قرار داده شده است. مدير وب سايت با کليک بر روي هر از ابزارها مي‌توان از آن‌ها استفاده نمايد. از جمله ابزارهاي مديريتي مي‌توان به تعريف محصول، مشاهده ليست محصولات، مشاهده فروش‌ها، مشاهده ليست اعضا، تغيير رمز عبور، تعريف کارمند و خروج از وب سايت نام برد. در اين وب سايت مي‌توان چندين نفر وارد سامانه مديريت شوند. اعضاي وب سايت هم پس از ورود به کارتابل کاربري خود مي‌شوند که اين کارتابل داراي ابزارهاي منحصر بفرد کاربران مي‌باشد. اين ابزارها شامل مشاهده ليست خريدها، تغيير رمز عبور، خروج از وب کارتابل مي‌باشد.

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی