سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

وب‌سايت اعلام هواشناسي اي اس پي دات نت

هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 38,000 تومان
قیمت:
2202
کد آگهی:
وب سايت اعلام آب و هوا با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه هواشناسيدرون سي دي سورس کدهاي asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد. محتويات سي دي دريافتي: سورس کد asp.net سايت مهمانسرا به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 66 صفحه مي باشد. داکيومنت وب سايت مهمانسراي دانشگاه با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت مهمانسراي دانشگاه بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد. چکيده سايت: اين منو داراي گزينه‌هايي همچون صفحه اصلي، عضويت،، درباره سايت، تماس با مسئولين سايت، وضعيت آب وهوا، آرشيو اخبار، نقشه هواشناسي، معرفي سيستم هواشناسي، ارتباط با هواشناسي هست. هر کاربر و اپراتور جهت ورود به وب سايت از منوي بالا بر روي گزينه «عضويت» کليک مي‌نمايد؛ هر کاربر پس از ورود به کارتابل کاربري خود مي‌تواند درخواست صدور مجوز را نمايد، پس از صدور مجوز کاربر مي‌تواند در ليست درخواست‌ها آن‌ها را مشاهده نمايد و آخرين وضعيت آن را مشاهده نمايد. پس از اينکار مسئول بررسي مدارک، مدارک ارسالي وب را بررسي مي‌کند و وضعيت او را تأييد و يا عدم تأييد مي‌کند. در صورت تأييد پرونده به مسئول بررسي جغرافيا ارسال مي‌شود، مسئول بررسي جغرافيا منطقه اي درخواست مجوز را بررسي مي‌کند و در صورت تأييد پرونده وي به مسئول صدور مجوز ارسال مي‌شود.

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی