سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

173 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

پروژه وب‌سايت کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت

دیروز

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
دسته بندی:
خراسان رضوی - تربت حیدریه
محل:
قیمت: 51,000 تومان
قیمت (تومان):
2193
کد آگهی:
وب سايت مديريت مرکز مشاوره کودک با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه کلينک مرکز مشاوره کودک درون سي دي سورس کدهاي asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد. محتويات سي دي دريافتي: سورس کد asp.net سايت کلينک مرکز مشاور کودک به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 63 صفحه مي باشد. داکيومنت وب سايت مديريت کلينک مرکز مشاور کودک با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت مرکز مشاور کودک بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد. چکيده سايت: در اين پايان نامه در مورد، توليد وب سايت مديريت کلينيک مشاوره بحث خواهيم کرد. وب سايت داراي يک محيط مي‌باشد؛ و از طريق آن مي‌توان کلينيک‌هاي روانشناسي را بصورت اينترنتي مديريت نمود و هر يک از مشخصات مراجعين را دريافت کرد. مشاوران مي‌توانند مشخصات و تاريخچه مراجعين خود را در پنل کاربر خود ثبت نمايند. والدين پس از مشاهده نکات مشاور مورد مدنظر، به آن طبق دستور العمل گفته شده با فرزند خود رفتار داشته باشند؛ و با اين کار باعث مي‌شود تا به والدين و مشاور و روانشناسان کودک بهم ارتباط برقرار نمايند.

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی