سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت

سه هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 20,000 تومان
قیمت:
2190
کد آگهی:
وب سايت شرکت شير تحت وب با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت شرکت شير تحت وب درون سي دي سورس کدهاي asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد. محتويات سي دي دريافتي: سورس کد asp.net سايت نظرسنجي به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 20 صفحه مي باشد. داکيومنت وب سايت نظرسنجي آنلاين با زبان asp.net شامل دوفصل فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت شرکت شير بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد. چکيده سايت: ايجاد يک سيستم جهت مديريت و صدور مجوز تعاوني شير به عنوان صورت مسئله اين پروژه در نظر گرفته شده است. شرکت شير با برخي ادارات قرارداد دارد که به کارمندان آن‌ها شير را با قيمت تعاوني عرضه دارد؛ از اين رو اين سيستم به گونه اي طراحي گرديده که کليه امور عرضه شير تعاوني را بصورت يک سامانه اتوماسيون تبديل و پياده سازي نمايد.

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی