سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

آموزش چپ چين کردن خط پاورقي در ورد

دو هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 1,950 تومان
قیمت:
2170
کد آگهی:
در اين فيلم آموزشي ياد خواهيد گرفت که چگونه خط پاورقي (فوت نوت) و جملات نوشته در ورد را بصورت کلي به سمت چپ، راست يا وسط منتقل کنيد. ورد بصورت پيشفرض در زبان فارسي پاورقي ها (پانويس ها) را در سمت راست نمايش مي دهد که اين امر براي کلمات انگليسي مناسب نيست براي اينکار شما بايد کاري کنيد تا خط پاورقي و جملات آن به سمت چپ منتقل شوند. اين آموزش در ورد 2015 تهيه شده است و مسير آن در وردهاي 2007 و 2010، 2013 يکي مي باشد. اين آموزش يکي از ترفندهاي ورد مي باشد. تاريخچه پاورقي (footnote) واژه پاورقي (فوت نوت) در سال هزار و هشتصد ميلادي برابر با سال 1179 هجري شمسي توسط جولين لوئيس جافروي Julien Louis Geoffroy و لوئيس‌فرانسوآ بِتين Louis-François Bertin، سردبيران نشري? فرانسوي روزنامه دبا ابداع شد.

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی