سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

130 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

دانلود مقاله انواع روش هاي رمز نگاري

نوزده ساعت پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
دسته بندی:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 8,000 تومان
قیمت (تومان):
216
کد آگهی:
هدف از ايجاد اين مقاله آشنايي مخاطبين با تاريخچه، ماهيت، مزاياي و معايب، انواع الگوريتم ها رمزنگاري در علوم متنوع به شيوه هاي خاص مي باشد . در ابتداي اين مقاله ابتدا به بيان مطالبي همچون سرآغاز رمزنگاري و اينکه اولين بار رمزنگاري توسط چه کسي و در کجا اختراع شد بحث خواهيم کرد . رمزنگاري ابتدا توسط سزار يا همان امپراطوري روم ابداع شد ، در اولين بار رمزنگاري تنها با جايگزين کردن يک کلمه با کلمه ديگر انجام مي شد به عبارتي در يک متن يک کلمه بنام الف با يک کلمه بنام ب جايگزين مي شد . علت اوليه رمزنگاري اين بود که اگر نامه ها لو برود يا به هر طريقي به دست دشمن بيفتد ، دشمنان نتوانند نامه ها را بخوانند . به مرور زمان با درج اطلاعات در رايانه ها رمزنگاري در اين حوزه هم از اهميت بالايي برخوردار شد و شيوه هاي نوين رمزنگاري در علوم کامپيوتر پديد آمد که در همين مقاله به تشريح چندين مقاله خواهيم پرداخت . امروزه به دليل کشف شيوه رمزنگاري هاي سنتي روز به روز در حال پيشرفت است و هر روز به دليل ابزارهاي زياد در زمينه کشف رمزها شيوه هاي جديد رمزنگاري به وجود مي آيد .

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی