سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

دانلود مقاله مديريت ريسک

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 14,000 تومان
قیمت:
213
کد آگهی:
اين پروژه يک فايل word به همراه پاور پوينت در مورد مديريت ريسک مي باشد. چکيده اين مقاله به صورت زير مي باشد. چکيده مديريت و جلوگيري از انواع ريسک ها در کارهاي مديران کمپاني هاي شرکت ها و کارخانجات بزرگ به عنوان هدف اين مقاله در نظر گرفته شده است. به انحراف در پيشامدهاي ممکن آينده ريسک مي گويند. اگر تنها يک پيشامد ممکن باشد، انحراف و ريسک کمتر مي شود. ما در دنياي مخاطرات و ريسک زندگي مي کنيم. بايد ريسک ها را تحليل کنيم، اگر با آنها بر خورد داريم بايد آنها را شناسايي و در مجموع تمام ريسک ها و نتايج آنها را ارزيابي کنيم. مديريت ريسک عبارت است از فرايند مستند سازي تصميمات نهايي اتخاذ شده و به کار گيري معيارهايي که مي توان از آنها جهت رساندن ريسک تا سطحي قابل قبول استفاده کرد. به عبارت ديگر فرآيند شناسائي، ارزيابي، انجام اقدامات کنترلي و اصلاح ريسک هاي اتفاقي بالقوه اي که مشخصآ پيشامدهاي ممکن آن خسارت با عدم تغيير در وضع موجود مي باشد. فهرست مطالب مقدمه گردش عمليات مديريت ريسک اصلاحات مديريت ريسک گام هاي اصلي در مديريت ريسک چهار فرآيند مديريت ريسک گروه بندي رويدادهاي ريسک مراحل اصلي در مديريت ريسک و... نتيجه گيري هدف از اين فايل آشنايي دانشجويان با مقاله هاي تحقيقاتي مي باشد. تعداد برگ ها حدودا 12 صفحه بعلاوه يک پاور پوينت 14 اسلايدي

سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف آگهی  


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های تبلیغاتی مشابه:

ربات هوشمند سایت نت موج در قسمت پایین لیستی از آگهی های تبلیغاتی مشابه را برای شما آماده نموده است. در صورت تمایل جهت مشاهده جزییات می توانید روی هر یک از موارد زیر کلیک نمایید.
اگر صاحب آگهی هستید،با ارتقای تبلیغ خود به 4 ستاره و بالاتر می توانید آگهی های زیر را از پایین تبلیغ خود حذف نمایید


 قیمت و فروش نرم افزارهای مدیریت خیریه سرو

 آموزش راه اندازی رایگان سایت مشاورین املاک