سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

دانلود مقاله درباره داده کاوي و کاربردهاي آن

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 45,000 تومان
قیمت:
171
کد آگهی:

اين مقاله يک فايل ورد در حدود شصت و هفت صفحه است که با موضوع داده کاوي (ديتا ماينينگ) و کاربردهاي آن است. در فصل اول اين پروژه معرفي شرح مقاله، نيازمندي هاي پروژه، علت نياز به سيستم داده کاوي، شرح مسئله، علت انتخاب موضوع و غيره توضيح داده مي شود در فصل دوم ماهيت داده کاوي، چه چيزي سبب پيدايش داده کاوي شد، تاريخچه داده کاوي، جايگاه داده کاوي، زبان هاي پرسش داده کاوي و غيره توضيح داده شده است. در فصل سوم طبقه بندي روش هاي داده کاوي، مهمترين مدل هاي داده کاوي، شبکه هاي عصبي، استنتاج قوانين، رگرسيون، اهميت و علت داده کاوي و غيره توضيح داده مي شود، در فصل چهارم، جرا داده کاوي نياز است، برخي از کاربردهاي داده ماوي، کشف تقلب با داده کاوي و غيره توضيح داده مي شود


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف آگهی  


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های تبلیغاتی مشابه:

ربات هوشمند سایت نت موج در قسمت پایین لیستی از آگهی های تبلیغاتی مشابه را برای شما آماده نموده است. در صورت تمایل جهت مشاهده جزییات می توانید روی هر یک از موارد زیر کلیک نمایید.
اگر صاحب آگهی هستید،با ارتقای تبلیغ خود به 4 ستاره و بالاتر می توانید آگهی های زیر را از پایین تبلیغ خود حذف نمایید


 ساخت پروژه دانشجویی

 خدمات تایپ و تکثیر