سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

130 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

دانلود مقاله درباره داده کاوي و کاربردهاي آن

هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
دسته بندی:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 45,000 تومان
قیمت (تومان):
171
کد آگهی:

اين مقاله يک فايل ورد در حدود شصت و هفت صفحه است که با موضوع داده کاوي (ديتا ماينينگ) و کاربردهاي آن است. در فصل اول اين پروژه معرفي شرح مقاله، نيازمندي هاي پروژه، علت نياز به سيستم داده کاوي، شرح مسئله، علت انتخاب موضوع و غيره توضيح داده مي شود در فصل دوم ماهيت داده کاوي، چه چيزي سبب پيدايش داده کاوي شد، تاريخچه داده کاوي، جايگاه داده کاوي، زبان هاي پرسش داده کاوي و غيره توضيح داده شده است. در فصل سوم طبقه بندي روش هاي داده کاوي، مهمترين مدل هاي داده کاوي، شبکه هاي عصبي، استنتاج قوانين، رگرسيون، اهميت و علت داده کاوي و غيره توضيح داده مي شود، در فصل چهارم، جرا داده کاوي نياز است، برخي از کاربردهاي داده ماوي، کشف تقلب با داده کاوي و غيره توضيح داده مي شود


  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی