سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

126 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

آموزش برگرداندن و بازيابي و تعمير درايوهاي حذف شده

ده ساعت پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
دسته بندی:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 4,000 تومان
قیمت (تومان):
160
کد آگهی:
گاهي پيش مي آيد که يک درايو شما پاک مي شود و يا اينکه درايو شما خراب مي شود بطور مداوم پيام مي دهد که ديسک شما خراب شده براي اينکار با استفاده از اين آموزش که در حدود سه دقيقه و نيم است به راحتي مي توانيد درايوهاي خود را تعمير و بازيابي کنيد. توجه کنيد: اگر درايوهاي کامپيوتر شما هم اکنون حذف شده يا خراب شده و مي خواهيد آنها را برگردانيد ديگر هيچ چيزي را در اين محل ها( درايوها) کپي و يا جابجا نکنيد و با استفاده از اين آموزش بسادگي و تنها با چند کليک همه را بازيابي کنيد. با استفاده از اين آموزش خودتان درايوهاي حذف شده(پاک شده) خود را برگردانيد. در صورتي از اين آموزش استفاده کنيد که: چند وقتي است که در ويندوز يکي از درايوهاي کامپيوتر شمامخفي شده و نمايش داده نمي شود. ويندوز به شما پيغام مي دهد که درايو را فرمت کنيد و شما نمي خواهيد اطلاعاتتان پاک شود. ويندوز به شما پيام مي دهد که درايو شما خراب شده است و ديگر قابل استفاده نيست. درايو شما بصورت خام( خالي) نمايش داده مي شود در صورتيکه درون آن اطلاعات داريد. اگر اشتباهي يک درايو را توسط نرم افزارهاي پارتيشن بندي همانند پارتيشن مجيک، پارتيشن منيجر، اف ديسيک يا بوت منيجر پاک کرده ايد. حجم فايل: 6 مگابايت

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی