سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

207 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

خريد مجموعه نرم افزار رايت و تکثير سي دي و دي وي دي

دو هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
دسته بندی:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 5,000 تومان
قیمت (تومان):
153
کد آگهی:
در علم کامپيوتر کلمه رايت که در انگليسي بصورت write نوشته مي شود در اصل به عمل نوشتن روي ديسک هاي نوري همچون سي دي، دي وي دي، بلوري و غيره گفته مي شود. هنگام رايت بر روي انواع ديسک نوري دستگاه کامپيوتر شما بايد داراي يک نويسنده روي ديسک هاي نوري که به انگليسي writer گفته مي شود مجهز باشد. هدف اصلي نرم افزارهاي رايت روي ديسک هاي نوري در اصل مديريت عمل سوزاندن (burn) ديسک هاي نوري مي باشد. کاربران کامپيوتر براي اينکه بتوانند اطلاعات خود را روي ديسک هاي نوري (مثل سي دي و دي وي دي) کپي کنند نياز به يکسري از نرم افزارهاي ويژه اينکار دارند تا با استفاده از آنها بتوانند اطلاعات خود را از داخل کامپيوتر روي اين ديسک ها کپي يا به اصلاحي رايت کنند. اين مجموعه نرم افزار شامل نرم افزارهاي کاربردي است که يک کاربر براي رايت(نوشتن) روي انواع ديسک نوري شامل انواع cd، dvd، بلوري و غيره نياز دارد.

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی