سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

نرم افزار صندوق مکانیزه مشاغل سرو

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 145,000 تومان
قیمت:
125
کد آگهی:

نرم افزار صندوق مکانیزه مشاغل سرو نرم افزاری مختص مودیان مالیاتی بندهای ب و ج مانند آهن فروشان لوازم برقی فروشان لوازم خانگی فروشان مبل فروشان وسایر مشاغل و مغازه داران می باشد کلیه امکانات این نرم افزار مورد تایید اداره دارایی می باشد امکانات مهم این صندوق مکانیزه عبارتند از امکان ثبت فروش صدور و چاپ صورتحساب فروش و ارائه خدمات ثبت خرید و صدور صورتحساب خرید یا دریافت خدمات نگهداری موجودی انبار نگهداری حساب مشتریان تولید فایل الکترونیکی گزارش سه ماهه مطابق ماده 169 مکرر قابلیت گزارش دهی خلاصه وضعیت درآمد و هزینه ویژه اظهارنامه های مودیان بند ب  خلاصه وضعیت درآمد و هزینه ویژه اظهارنامه های مودیان بند ج  تحریر دفاتر قانونی مشاغل بند ب ایجاد صورت معاملات فصلی گزارش کارت موجودی کالا گزارش کارت انبار انتقال از یک انبار به انبار دیگر پشتیبان گیری ساده و خودکار چاپ جدول مالیات بر ارزش افزوده ثبت حساب های بانکی ثبت چک ها و  می باشد به منظور استفاده از نرم افزار کلیه قسمت های آن همراه فیلم آموزشی می باشد همچنین لازم به ذکر است این صندوق دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد نکته مهم همراه صندوق مکانیزه ارسالی فاکتور فروش رسمی و فرم معرفی به دارایی ارسال می شود برتری نرم افزار صندوق مکانیزه مشاغل سرو با نرم افزارهای حسابداری دیگر 1 مختص بودن برای مودیان بند ب و ج از آن جهت که این مودیان نیاز چندانی به آشنایی به دانش حسابداری ندارند نرم افزار صندوق مکانیزه مشاغل سرو به گونه ای طراحی گردیده که کلیه کارهای حسابداری را بصورت خودکار انجام می دهد و دفاتر قانونی دفتر مشاغل مختص این مودیان را تحریر می کند حال آن که دیده شده اکثر نرم افزارهای حسابداری در بازار نرم افزارهای ویژه شرکت های حقوقی شامل ترازنامه دفتر کل دفتر روزنامه و را به این مشاغل می فروشند که استفاده از آنها تنها مختص یک حسابدار حرفه ای می باشد 2 امکانات گزارشات با معنی برای اشخاصی که حسابدار نیستند نرم افزار صندق مکانیزه مشاغل سرو به گونه طراحی شده که با ورود اطلاعات به آن گزارشاتی را تولید می نماید که یک شخص عادی که دانش حسابداری وارد نیست هم بسادگی متوجه شود

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف آگهی  


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های تبلیغاتی مشابه:

ربات هوشمند سایت نت موج در قسمت پایین لیستی از آگهی های تبلیغاتی مشابه را برای شما آماده نموده است. در صورت تمایل جهت مشاهده جزییات می توانید روی هر یک از موارد زیر کلیک نمایید.
اگر صاحب آگهی هستید،با ارتقای تبلیغ خود به 4 ستاره و بالاتر می توانید آگهی های زیر را از پایین تبلیغ خود حذف نمایید


 قیمت و فروش نرم افزارهای مدیریت خیریه سرو

 تهیه و فروش نرم افزارهای مشاورین املاک

 نرم افزار صندوق مکانیزه مشاور املاک سرو

 آگهی فروش نرم افزار فایلینگ املاک سرو

 فروش نرم افزار چاپ قولنامه مخصوص نمایشگاه اتومبیل

 نرم افزار مدیریت و حسابداری خیریه سرو

 پذیرش نماینده فعال فروش در امور نرم افزارهای صندوق مکانیزه و فایلینگ

 نرم افزار مشاور املاک سرو

 فروش نرم افزار مشاور املاک با تخفیف ویژه در سایت سروسافت

 نرم افزارهای برتر شرکت مهندسی آبان رایان البرز

 اعطای نمایندگی فروش محصولات نرم افزاری

 نرم افزارهای اتوماسیون اداری

 نرم افزار و برنامه حسابداری سرو

 تهیه تولید نرم افزارهای ایرانی

 شرکت مهندسی آبان رایان البرز انواع نرم افزار صندوق مکانیزه