سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

153 نفر
بازدید:
0
رتبه آگهی:

آموزش قفل کردن فایل ها پوشه ها و درایوها

پریروز

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09130193010
تلفن:
re@aralborz.ir
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
دسته بندی:
اصفهان - اصفهان
محل:
قیمت: 18,000 تومان
قیمت (تومان):
124
کد آگهی:
آموزش رمزنگاری روی فایل ها، پوشه ها، درایو ها و حافظه های فلش همراه با نرم افزار با استفاده از این آموزش می توانید بر روی فایل ها، پوشه ها، درایوها و حافظه های فلش روی کامپیوتر رمزگذاری کنید و آنها را از دید اشخاص دیگر مخفی کنید؛ همچنین در این آموزش بصورت مختصر فریز کردن ویندوز جهت جلوگیری از ویروسی شدن فایل ها و خراب شدن ویندوز آموزش داده خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت حذف نرم افزار، سیستم ری استور و یا تعویض ویندوز هم امکان باز نمودن فایل های مخفی شده وجود ندارد. درباره آموزش رمزگذاری روی اطلاعات (فایل، پوشه، درایو و فلش) گاهی اوقات شما در فلش مموری (کول دیسک) خود اطلاعات مهمی دارید و پس از مدتی متوجه می شوید که این فلش مموری را گم کرده اید برای همین علاوه بر از دست دادن فلش مموری مشکل دیگری هم دارید و آن این است که اطلاعات شما لو رفته است. برای جلوگیری از لو رفتن اطلاعات شما می توانید بر روی فلش مموری خود یک قفل بگذارید که هیچکس غیر از شما نتواند به اطلاعات فلش مموری شما دست یابد؛ در این آموزش شما یاد خواهید گرفتن چگونه بر روی فلش مموری خود یک قفل بگذارید. همچنین در این آموزش یاد خواهید گرفت چگونه فایل ها، پوشه ها و درایوهای خود را مخفی کنید و چگونه کاری کنید که ویندوز شما ویروسی نشود. در این آموزش یاد خواهید گرفت: مخفی کردن و رمزگذاری روی فایل های ویندوز مخفی کردن و رمزگذاری روی پوشه های ویندوز مخفی کردن و رمزگذاری روی درایوهای ویندوز پاک کردن ردپا و تاریخچه کارهای شما بر روی ویندوز تعریف یک واکنش مثلا خاموش شدن ویندوز پس از اشتباه وارد نمودن رمزعبور فریزکردن ویندوز جهت جلوگیری از ویروسی شدن آن علاوه بر موارد آموزشی بالا نرم افزارهای جانبی رمزگذاری روی فایل، پوشه، درایو و فریز کردن هم در این سی دی موجود می باشد و شما دیگر نیازی به نرم افزار برای اینکار ندارید. ماتگ کلمات کلیدی: با استفاده از این آموزش می توانید بر روی فایل ها، پوشه ها، درایوها و حافظه های فلش روی کامپیوتر رمزگذاری کنید و آنها را از دید اشخاص دیگر مخفی کنید؛ همچنین در این آموزش بصورت مختصر فریز کردن ویندوز جهت جلوگیری از ویروسی شدن فایل ها و خراب شدن ویندوز آموزش داده خواهد شد.

  درباره نت موج
نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی