سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

فروش بذر چای ترش مرغوب شرکت گلدشت

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09156159012
تلفن:
ایمیل:
همه تبلیغات - فروش بذر
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
122860
کد آگهی:

مشاوره رایگان کاشت گیاهان دارویی چای ترش گیاهی یک ساله است که در اکثر آب و هوای گرمسیری و نیمه گرمسیری جهان پرورش یافته می یابد. در خاک های با زهکشی مناسب، خوب رشد می کند و می تواند خاک های فقیر را تحمل کند. تکثیر این گیاه از طریق بذر و کشت نشا امکان پذیر است. این گیاه به عنوان ضدعفونی کننده، مقوی جنسی، قابض، هاضم، مسهل، آرام بخش و در درمان فشارخون شناخته شده است. در سراسر جهان به عنوان یک نوشیدنی سرد یا نوشیدنی گرم (چای ترش) مصرف می‌شود. شرکت کشاورزی گلدشت تولیدکننده برتر گیاهان دارویی در شهرستان در سال 1398 بذر و نشا مرغوب و با کیفیت چای ترش را در اختیار شما قرار می دهد.


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال کالا یا خدمات مرتبط با این صفحه هستید روی دکمه «مشاهده کل آگهی های مرتبط» کلیک نمایید و لیستی از آگهی های تبلیغاتی مرتبط را مشاهده نمایید.

 مشاهده همه آگهی های مرتبط با فروش بذر چای ترش مرغوب شرکت گلدشت

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان