سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

فروش بمبو گونی

آگهی رایگان

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09352818118-
تلفن:
fssol2008@gmail.com
ایمیل:
همه تبلیغات - فروش بذر
گروه:
قیمت: توافقی
قیمت:
122378
کد آگهی:

بمبو یا نمونه بردارغلات  ابزاری است که برای نمونه برداری انواع غلات مانند  گندم  جو  سویا  ذرت –پسته و  ) از وسایلی مانند کامیون و قطار  یا محفظه های بزرگ استفاده می گردد. بمبو یک و نیم متری  جنس بمبو از برنج ولوله مرکزی استیل ونوک آلمینیومی  با وزن سبک ومقاومت بسیار بالا مخصوص گندم به طول یک و نیم متر و دارای نوک کوتاه. بمبو یک و هشتاد سانتی متری  جنس بمبو از برنج ولوله مرکزی استیل ونوک آلمینیومی  با وزن سبک ومقاومت بسیار بالا مخصوص گندم به طول یک هشتاد سانتی متر و دارای نوک کوتاه. بمبو دو متری  جنس بمبو از برنج ولوله مرکزی استیل ونوک آلمینیومی  با وزن سبک ومقاومت بسیار بالا مخصوص گندم به طول دو متر دارای نوک کوتاه. بمبو مخصوص پسته یک و نیم متری  جنس بمبو پسته تمام استیل با نوک آلمینیومی و وزن بسیار سبک و مقاومت بالا مخصوص پسته با طول یک مترو نیم و دار


سایت نت موج به نشانی www.netmoj.ir هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

  راهنمای خرید امن    گزارش یا درخواست حذف یا تمدید آگهی  


  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

اگر به دنبال کالا یا خدمات مرتبط با این صفحه هستید روی دکمه «مشاهده کل آگهی های مرتبط» کلیک نمایید و لیستی از آگهی های تبلیغاتی مرتبط را مشاهده نمایید.

 مشاهده همه آگهی های مرتبط با فروش بمبو گونی

اگر به دنبال یک کالا،خدمات،ملک و یا هرچیزی دیگری بودید و آن را پیدا نکردید می توانید از لیست تبلیغات آن را پیدا کنید
 لیست تبلیغات

همچنین می توانید با استفاده از موتور جستجوی سایت نیازمندی های آنلاین نت موج کالا یا خدمات خود را بیابید.
  موتور جستجوی نت موج

اگر شما هم می توانید چنین کالا یا خدماتی از طریق اینترنت بفروشید و می خواهید کالا و خدمات خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی بفروشید روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک نمایید
  ثبت آگهی رایگان