سایت نت موج هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

0
رتبه آگهی:

ساخت خودکار فهرست در ورد

سه هفته پیش

نشانک گذاری

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت موج دیده ام»
09399008503
تلفن:
tamrineman@gmail.com
ایمیل:
لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم
گروه:
تهران - تهران
محل:
قیمت: 1,950 تومان
قیمت:
1188
کد آگهی:
در اين آموزش خواهيد آموخت که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند مايکروسافت ورد (word) يک فهرست خودکار براي مطالب، تصاوير، اشکال و غيره ايجاد کنيد. در اين ترفند ورد بصورت قدم به قدم شما ياد مي گيريد چگونه براي صفحات طولاني ورد يک فهرست خودکار به همراه سطح بندي گوناگون ايجاد کنيد. در اين آموزش نحوه ايجاد انواع استايل در ورد، حالت بندي براي استايل ها، اولويت بندي کردن استايل ها در فهرست و غيره را ياد خواهيد گرفت. اين آموزش کاملا با کيفيت و به زبان فارسي بوده و به شما با تکرار مراحل گام به گام مي توانيد براي مطالب نوشته شده در نرم افزار word از سري نرم افزاري آفيس يک فهرست مطالب خودکار ايجاد نماييد. اين آموزش يکي از سري آموزش هاي ترفندهاي نرم افزار ورد مي باشد که مي توانيد پس از پرداخت هزينه آن را دانلود کنيد. براي اجراي اين آموزش نيازي به هيچ نرم افزار خاصي نداريد و بر روي هر کامپيوتري قابل اجرا مي باشد.

  درباره نت موج

نت موج یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.

آگهی های برجسته گروه لوازم الکترونیکی