ثبت آگهی رایگان با کلیک روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» به سادگی می توانید آگهی(تبلیغ) خود را در نت موج ثبت نمایید.
همه آگهی ها با کلیک روی دکمه «همه آگهی ها» به سادگی می توانید لیست همه تبلیغات (خود و دیگران) را در نت موج مشاهده نمایید.
ثبت شغل رایگان با کلیک روی دکمه «ثبت شغل رایگان» به سادگی می توانید مشخصات کسب و کار خود را در بانک مشاغل کشور ثبت نمایید.
همه مشاغل با کلیک روی دکمه «همه مشاغل» به سادگی می توانید مشخصات همه مشاغل ثبت شده را در نت موج مشاهده نمایید..
ثبت کانال تلگرامی با کلیک روی دکمه «ثبت کانال تلگرامی» به سادگی می توانید مشخصات کانال، گروه یا ربات تلگرامی خود را در نت موج ثبت نمایید.
همه کانال های پیام رسان با کلیک روی دکمه «همه کانال های پیام رسان» به سادگی می توانید لیست همه کانال ها (خود و دیگران) را در نت موج مشاهده نمایید.
ثبت سایت رایگان با کلیک روی دکمه «ساخت سایت رایگان» به سادگی می توانید یک وب سایت رایگان در نت موج طراحی نمایید.
همه سایت ها با کلیک روی دکمه «همه سایت ها» به سادگی می توانید لیست وب سایت های ساخته شده در نت موج را مشاهده نمایید.
خرید تبلیغات بیلبوردی با کلیک روی دکمه «خرید تبلیغات بیلبوردی» به سادگی می توانید یک بیلبورد مجازی را در نت موج سفارش و خریداری نمایید.
همه بیلبوردها با کلیک روی دکمه «همه بیلبوردها» به سادگی می توانید لیست بیلبوردها را مشاهده نمایید.
فهرست نیازمندی های نت موج با کلیک روی دکمه «فهرست نیازمندی های نت موج» به سادگی می توانید فهرست آگهی،کانال،مشاغل و دسته های تبلیغات نت موج را مشاهده نمایید.

در صفحه نت موج من می توانید کلیه خدمات سایت ثبت آگهی نت موج را از جمله ثبت آگهی رایگان، ثبت شغل، ثبت سایت، ثبت کانال و غیره را مشاهده نمایید. در این صفحه همچنین می توانید آگهی هایی که از لیست آگهی ها به لیست علاقه مندی های خود اضافه نموده اید را مشاهده کنید. در بخش آگهی های من می توانید کلیه تبلیغاتی که از طریق سایت نت موج ثبت نموده اید را مشاهده کنید.